قوانین و راهنمای وب سایت

قوانین عضویت یا ثبت آگهی:

همه کاربران و اعضاء سایت جویابازار متعهد میگردند که به قوانین ذکر شده ذیل پایبند بوده ودر صورت انجام هرگونه  تخلف ، مسئولیت آن متوجه خود آنها میشود و پیگرد قانونی دارد.

1-عضویت و فعالیت صنفی آنها مطابق قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران باشد 

2-در ثبت آگهی و تبلیغات خویش قوانین شرع اسلامی و همچنین قوانین حاکم در جمهوری اسلامی رعایت گردد.

3-عدم تخریب و توهین به سایر اصناف و مشاغل.

3-عدم ثبت آگهی و خبرپراکنی سیاسی ،اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته یاشد.

4-رعایت قانون حمایت از حقوق مولفان ،مصنفان و هنرمندان.

5-عدم استفاده از هرگونه ابزار یا آموزش نفوذ،خرابکاری ،شکستن قفل ، هک .

6-کسب و کار مربوط به فروش اعضاء بدن همچنین فروش حیوانات ،پرندگان و خزندگان وحشی حق عضویت و تبلیغات در این سایت را نخواهند داشت.

7-کیفیت کالا و خدمات برعهده صاحبان مشاغل و کسب و کارها میباشد اذا مسئولیت کامل خدمات دهی و فروش برعهده آنها خواهد بود.

8-شرکت داده ورزی آریا کاوش و مسئولین سایت  جویابازار هیچگونه تعهدی نسبت به کیفیت کالا و خدمات دهی به مشتریان ندارند ، لذا مشتریان محترم در انتخاب کسب و کارها و مشاغل نهایت دقت و تحقیقات لازم  را بعمل آورند .

9-مشتریان محترم قبل از دریافت کالا و همچنین انجام کامل خدمات ،به هیچ عنوان از انتقال وجه نقد به طرف مقابل خودداری فرمایند.

10-مشتریان کالا و خدمات به هیچ عنوان به جزء محل های تجاری و خدمات دهی ،در محل های مسکونی و خارج از محدوده شهری با صاحبان کسب و کارها قرار ملاقات و عقد قرارداد نگذارند..

11-صاحبان کسب و کارها و مشاغل به هیج عنوان به جزء محل های تجاری و خدمات دهی ،در محل های مسکونی و خارج از محدوده شهری با مشتریان قرار ملاقات نگذارند و پس از حصول اطمینان از خریدار ،اقدام به عقد قرارداد و فروش گذاشته.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت" داده ورزی آریا کاوش" میباشد و فعالیتهای آن برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

12- ثبت نام در سایت جویابازار از طریق درگاه پرداخت سایت میباشد و قبل از راه اندازی درگاه پرداخت تنها راه ثبت نام ، انتقال وجه ثبت نام  به شماره کارت 6037997555385617 بانک ملی به نام فریبا احراری با هماهنگی مدیریت سایت امکان پذیر میباشد.

13-ثبت اطلاعات ادارات و موسسلت دولتی فقط جهت رفاه حال شهروندان(به منظور دسترسی آسان به خصوص در زمان کرونا) و محدود به آدرس و تلفن میباشد.

14-نحوه پرداخت: جهت هرگونه پرداخت برای تبلیغات در سایت با پشتیبانی هماهنگی های لازم صورت پذیرد. در غیر این صورت سایت جویابازار هیچ مسئولیتی در قبال پرداختی های شما نخواهد داشت.

عکس های آگهی باید چه شرایطی داشته باشد:

1-از لحاظ فنی: فرمت مجاز برای تصاویر PNG-JPEG-JPG میباشد و حجم مجاز 500 کیلو بایت است.

2- مطابق شرع اسلام و قوانین حاکم در جهوری اسلامی ایران.

فیلم های آگهی باید چه شرایطی داشته باشد:

1-از لحاظ فنی: فرمت مجاز برای ویدئو MP4 میباشد و حجم مجاز 500 کیلو بایت است.

2- مطابق شرع اسلام و قوانین حاکم در جهوری اسلامی ایران.

توضیح:هدف از آوردن دسته ادارات و موسسات دولتی  فقط جهت رفاه و کمک به مردم استان میباشد.

سیاست نامه حریم خصوصی(Privacy policy):

جویابازار به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی است که شما در اختیار آن می‌گذارید. از آنجا که جمع‌آوری و پردازش اطلاعات شخصی بخش غیرقابل اجتنابی در فرآیندهای مبتنی بر تلفن همراه و اینترنت است لذا به منظور آگاهی کامل از سیاست و عملکرد جویابازار در این زمینه، مطالعه این سند تحت عنوان «سیاست‌نامه حریم خصوصی» و هر گونه پیام دیگری که در خصوص جمع‌آوری و پردازش اطلاعات توسط جویابازار به حساب کاربری شما ارسال می‌شود، ضروری است.از طرفی دیگر در مرحله عضویت هیچگونه اجباری در دادن کد ملی نیست و اختیاری است.همچنین دادن شماره همراه ، تلفن ثابت ،آدرس ، ایمیل و ...جهت هرتباط بهتر و بهینه در اطلاعات یک صنف ، اجتناب ناپذیر میباشد.

این سند مشتمل بر موارد ذیل است:

۱تغییرات این سند و تکلیف شما به اطلاع‌رسانی تغییر اطلاعات شخصی:

این سند مطابق با آخرین تغییرات قوانین و مقررات موضوعه کشور تدوین شده و مبیّن کلیه حقوق شما بر اساس قانون تجارت الکترونیکی مصوب ۱۳۸۲، قانون دسترسی و انتشار آزاد به اطلاعات مصوب ۱۳۸۷ و اسناد بین‌المللی ذی ربط است.

این سند ممکن است دستخوش تغییرات و تجدیدنظر شود. لذا توصیه می‌شود که به منظور اطلاع از تغییرات این سند، برای هر بار ثبت آگهی این سند را مطالعه نمایید. تاریخ به‌روزرسانی این سند در انتها قید گردیده است

در صورتی که شما مایل نیستید اطلاعات شخصی شما در اختیار جویابازار قرار گیرد، لطفاً از ثبت آگهی در سایت و نرم‌افزار جویابازارخودداری نمایید.

در مواردی که جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما مطابق با قانون یا به منظور ارائه خدمات توسط جویابازار الزامی باشد، در صورت عدم ارائه اطلاعات مذکور، جویابازار قادر نخواهد بود خدمات مورد درخواست را ارائه نماید و ممکن است راساً نسبت به حذف آگهی شما و متعاقباً اطلاع‌رسانی به شما اقدام نماید.

۲سایت و خدمات اشخاص ثالث:

آگهی‌های مندرج در سایت و نرم‌افزار جویابازار حاوی لینک‌های متعلق به اشخاص ثالث (اعم از آگهی‌دهندگان) است به نحوی که کلیک کردن روی آنها می‌تواند منجر به جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما شود. توصیه جویابازار این است که علاوه بر این سند و تغییرات آن، سیاست‌های حفاظت از اطلاعات شخصی (Privacy Policy) تحت همین نام یا نام‌های دیگر، لینک‌های متعلق به اشخاص ثالث را به دقت مطالعه کنید. جویابازار هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که با اشخاص ثالث به اشتراک می‌گذارید نخواهد داشت. این امر در مورد مطالب اشخاص ثالث که در سایت یا نرم‌افزارها مشاهده می‌کنید و پیشنهادهایی که در رابطه با استفاده از محصولات و خدمات خود دارند، نیز صادق است.

۳-  کدام اطلاعات شخصی توسط جویابازار جمع‌آوری می‌شوند:

مطابق با قانون تجارت الکترونیکی مصوب ۱۳۸۲ منظور از داده پیام شخصی (اطلاعات شخصی)، داده پیام‌های مربوط به یک شخص حقیقی مشخص و معین است.

۴-  از اطلاعات شخصی چه استفاده‌ای می‌کنیم:

موارد عمده استفاده از اطلاعات عبارتند از:

۴-۱- استفاده از اطلاعات شخصی به منظور اجرای قرارداد فعلی یا آتی بین جویابازارو کاربر یا در مواردی که برای استیفای حقوق قانونی جویابازار ضروری باشد. به عبارت دیگر، از آنجا که جویابازاربرای ارائه بهترین خدمات، با بیشترین امنیت برای کاربر و همچنین بهبود خدمات نیاز به استفاده از برخی اطلاعات دارد، با استفاده از اطلاعات کاربران ممکن است اقدامات ذیل را انجام دهد:

ارزیابی عملکرد سایت و نرم‌افزار جویابازار و رفع اشکالات آن‌ها در نسخه‌های آتی،

افزایش امنیت و صحت عملکرد سایت و نرم‌افزار،

 بهبود تجربۀ کاربری از طریق انطباق نرم‌افزار جویابازاربا نیازها و شرایط کاربر و سیستم‌عامل‌های مورد استفاده در دستگاه‌های متنوع کاربران،

تحلیل رفتار کاربران در استفاده از سایت و نرم‌افزار از جمله در مواجهه با نتایج جستجو و در نتیجه بهبود نتایج جست‌وجو با توجه به کلیدواژه‌های جستجو شده در میان کاربران،  

ارائه خدمات به نحوی که کاربر بتواند به نحوی کارآمد و منحصر به فرد، از کلیه امکانات موجود در سایت و برنامه استفاده کند به عنوان مثال بهبود نتایج جستجو و ارائه پیشنهاد‌های اختصاصی به کاربر،

 نمایش تاریخچه جستجوهای مشابه به کاربر در هنگام جستجو،

انجام و تکمیل تراکنش و خرید درون‌برنامه‌ای،

 اطلاع‌رسانی رخدادهای مهم مانند به‌روزرسانی‌های خدمات و محصولات (برنامه‌های نصب شده)، تغییرات مهم در شرایط استفاده از جویابازاریا سیاست‌نامه حریم خصوصی،

پیشنهاد آگهی و خدمات بر اساس موقعیت مکانی تقریبی کاربر، جست و جوهای کاربر و اولویت‌هایی که به جویابازار اعلام کرده است،

 آموزش تیم پشتیبانی برای پاسخگویی به کاربران و نظارت بر عملکرد آن‌ها،

 استفاده از اطلاعات برای طرح دعوا توسط جویابازار، دفاع و پاسخگویی در برابر دعاوی مطروحه علیه جویابازارو هرگونه اقدام قضایی یا اداری مرتبط به منظور دفاع از حقوق و اموال جویابازاریا کاربران،

  حسب مورد استفاده از اطلاعات برای بازپرداخت وجوه به کاربران،

 انجام مکاتبات و تماس با کاربران توسط تیم پشتیبانی،

 توسعه و ارائه خدمات بهتر و بیشتر توسط جویابازار یا مجموعه شرکت‌های همکار و وابسته به جویابازار،

۴-۲- جویابازار اطلاعات کاربران را برای ارائه‌ی گزارش‌های آماری از صنعت و کاربران، بدون اینکه به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط باشد، استفاده می‌کند.

۵-  اطلاعات شخصی در اختیار چه اشخاصی قرار می‌گیرند:

۱-۵- جویابازار ممکن است در راستای مطابقت عملکردش با قوانین و مقررات کشور اطلاعات موضوع این سند را در جریان رسیدگی قضایی و تنها در پاسخ به دستور مراجع قضایی ذی‌صلاح در اختیار نهادهای ذی‌ربط قرار دهد.

۲-۵- جویابازار  به اشخاص ثالثی که به نحوی در ارائه خدمات با ما همکاری می‌کنند یا وابسته به جویابازار  هستند، تنها در چارچوب این سند اجازه استفاده و پردازش اطلاعات شخصی شما را می‌دهد.

۶-   امنیت اطلاعات شخصی:

6-1-اطلاعات حساب یا کارت بانکی که در زمان پرداخت وارد می‌کنید، در درگاه بانکی وارد می‌شوند و به هیچ‌ عنوان در جویابازار دریافت و ذخیره نخواهند شد و از طریق درگاه بانکی مورد استفاده خواهند بود.

۶-۲علی‌رغم تمام رویه‌های ایمنی که جویابازار مطابق با قانون به هنگام ارائه خدمات اتخاذ کرده است، متاسفانه تدابیر امنیتی را نمی‌توان به صورت صد در صدی تضمین نمود، بنابراین مقتضی است:

از اطلاعات حساب کاربری خود محافظت کرده و آن‌ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهید،

 رمز عبوری را انتخاب نمایید که حتی‌الامکان برای دیگران غیر قابل پیش‌بینی باشد،

در صورت وقوع سرقت گوشی همراه و همچنین پیش از واگذاری شماره تلفنی که با آن حساب کاربری ایجاد کرده‌اید، موضوع را به جویابازار اطلاع دهید تا حساب کاربری شما تعلیق شده یا اطلاعات موجود در آن تغییر کند. در غیر این صورت و در موارد دسترسی اشخاص ثالث به رمز عبور شما، تمامی مسئولیت هرگونه استفاده یا سوءاستفاده از حساب کاربری شما به عهدۀ شخص شماست و جویابازار هیچ‌گونه مسئولیتی در این مورد ندارد.

۷پرسش‌ها و درخواست‌های شما:

تحت شرایطی، شما می توانید متقاضی هر یک از موارد ذیل در رابطه با اطلاعات شخصی خود باشید:

درخواست دسترسی به اطلاعات شخصی خود که در اختیار جویابازارقرار داده‌اید،

درخواست تکمیل اطلاعات ناقص یا اصلاح اطلاعات نادرستی که در اختیار جویابازار قرار دارد،

درخواست حذف یا محو کردن اطلاعات شخصی؛ در این خصوص جویابازار درخواست شما را بررسی و تنها در چارچوبی که قانون اجازه می‌دهد اطلاعات را حذف یا محو می‌نماید و به نحو مقتضی به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد،

 اعلام عدم رضایت نسبت به جمع‌آوری، ذخیره، پردازش و توزیع اطلاعات شخصی در مواردی که به موجب قانون این اقدامات مستلزم رضایت شماست؛ در این خصوص جویابازار درخواست شما را بررسی و تنها در چارچوبی که قانون اجازه می‌دهد اقدام و به نحو مقتضی به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد. همان طور که قبلاً ذکر شد، عدم دسترسی جویابازاربه برخی اطلاعات، ممکن است مانع ارائه تمام یا برخی از خدمات یا عملکرد مناسب سایت یا برنامه گردد.

۸- شرایط درخواست:

شما می توانید درخواست های خود را به نشانی الکترونیکی jooyabazar.ir@gmail.com ارسال نمایید.

درخواست شما در هیچ یک از موارد فوق متضمن پرداخت هزینه نمی‌باشد.

 در هر یک از موارد فوق، جویابازار ممکن است اطلاعاتی را به منظور تأیید هویت و حصول اطمینان از حق دسترسی شما به اطلاعات شخصی، درخواست کند. این اقدامات و تدابیر با هدف محافظت از اطلاعات و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به اطلاعات شخصی شما انجام می‌شوند.

جویابازار هر درخواست را ظرف حداکثر ۱ ماه پاسخ خواهد داد مگر آنکه پیچیدگی یا تعدد موضوعات بررسی طولانی‌تری را اقتضا کند؛ در این صورت جویابازار، اطلاع‌رسانی‌های لازم را انجام خواهد داد.

تاریخ1400/09/18

.